English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Нові програми

Шукаєте нові, цікаві і корисні програми для Ubuntu (12.04, 12.10, 13.04, 13.10 та інші), Linux, iPod, iPhone або iPad? Ви знайдете їх у нас. Уся інформація в оглядах перевірена і точна! Ми не рекламуємо програми, а об'єктивно оцінюємо і порівнюємо з аналогічними.

Тут Ви зможете знайти тільки інформацію про програми, та інструкцію як їх встановити або звідки можна скачати. В нас Ви можете знайти інформацію про корисні програми для навчання, роботи та відпочинку, а також для дому та офісу. Ми публікуємо інформацію тільки про корисні програми, які можуть бути цікавими для наших читачів.

Тут тільки корисні програми для комп'ютера!


Encmidara - програма для шифрування файлів
$2.99
Encmidara – проста надійна програма для шифрування файлів в Ubuntu. Використання цієї програми дозволяє зберегти конфіденційність Ваших файлів. Encmidara зашифровує файл послідовно сімома різними алгоритмами! Це дає 100% гарантію того, що ніхто не зможе зламати шифрування і отримати не санкціонований доступ до файлу.

На відміну від програм, які виконують шифрування «на льоту», Ви не втратите файли при перестановці операційної системи!

Інтерфейс досить простий, немає нічого зайвого, тому користуватися програмою Encmidara легко і просто.
Додано: 19-08-2016 Кількість переглядів: 4859

Mathematics Teacher Pro
$2.99
Mathematics Teacher Pro – це програма для навчання дітей дошкільного та шкільного віку, а також для тренування дорослих. Вона допомагає вчитися додавати, віднімати, ділити і множити цілі числа. Програма доступна тільки для операційних систем Ubuntu. В першу чергу ця програма корисна для дітей, які починають вчити арифметику. Це корисна розвиваюча програма для дітей. Вона допомагає дітям вчитися швидко рахувати усно.
Додано: 17-08-2016 Кількість переглядів: 3984

Створення фотоколажів в FotoWall
Безкоштовна
FotoWall – це кроссплатформенна програма для створення фотоколажів. Вона дуже проста і зручна. Щоб створити фотоколаж достатньо 5 хвилин! На відміну від інших програм, FotoWall має тільки найважливіші функції. Для більшості користувачів цих функцій достатньо. Проте, якщо потрібно створити фотоколаж з якимись складними ефектами, то краще вибрати іншу програму.

Ця програма підтримує пошук картинок в Flickr та Google.
Додано: 13-08-2016 Кількість переглядів: 4860

Плеєр Gnash
Безкоштовна
Gnash – це безкоштовний плеєр і плагін для браузера, який відтворює файли з форматами SWF і FLV. Він є альтернативою Adobe Flash Player.
Формати файлів SWF і FLV часто використовуються в Інтернеті для відтворення відео.
Є версії Gnash для Linux і Unix.
Додано: 22-02-2014 Кількість переглядів: 2731

Okular - кросплатформенна програма для перегляду документів
Безкоштовна
Okular – це проста і зручна програма для перегляду файлів з такими форматами: PDF, DjVu, Postscript, CHM, XPS, ePub та інші.
Додано: 02-12-2013 Кількість переглядів: 2861

XNeur - програма для автоматичного переключення мови
Безкоштовна
X Neural Switcher (XNeur) - це аналог Punto Switcher для Linux. Люди часто забувають переключати розкладку клавіатури на потрібну мову і їм доводиться повторно вводити текст. З XNeur це потрібно думати про розкладку клавіатури! Xneur замінить введений текст на той текст, який Ви вводили! Крім того, вона переключить розкладку клавіатури.
Програма Punto Switcher дуже популярна серед користувачів Windows. Тепер користувачі Linux мають альтернативну програму, яка нічим не гірша за Punto Switcher.
Додано: 08-11-2013 Кількість переглядів: 6190

Монтування образів дисків з допомогою Furius ISO Mount
Безкоштовна
Furius ISO Mount - проста, зручна і безкоштовна програма для монтування образів дисків. Вона має зручний російськомовний інтерфейс. Furius ISO Mount може монтувати ISO, IMG, BIN, MDF та NRG образи.
Програма Furius ISO Mount змонтує ISO образ до папки, яка знаходиться у Вашому домашньому каталозі. Після монтування, Ви зможете побачити в цій папці ті файли і папки, які є в образі диска, котрий був підключений.
Додано: 26-10-2013 Кількість переглядів: 2793

BleachBit - програма для очищення Linux
Безкоштовна
BleachBit - це безкоштовна програма для очищення Linux. В першу чергу вона використовується для очищення системи від непотрібних файлів. Крім того, BleachBit може очищати SWAP і незайняту оперативну пам'ять (якщо Ви не знаєте, що це таке, то краще не очищайте їх). Вона не тільки звільнить місце на жорсткому диску, але й збільшить швидкість роботи Вашого Linux.
Додано: 18-10-2013 Кількість переглядів: 3045

Програвач VLC Media Player
Безкоштовна
VLC Media Player – це кроссплатформенна програма для відтворення аудіо та відео файлів. Вона проста і зручна у використанні.
Вона може не тільки відтворювати файли, але і конвертувати їх з одного формату в інший!
Крім того, VLC Media Player дозволяє переглядати зображення!
Додано: 13-10-2013 Кількість переглядів: 3277

Eraser - програма для видалення файлів
Безкоштовна
Програма Eraser дозволяє повністю видалити будь-які файли з вашого жорсткого диска. Вона має зручний графічний інтерфейс.

З допомогою вбудованого планувальника можна налаштувати регулярне видалення вмісту папки.

Eraser видаляє файли повністю! Файли неможливо відновити після видалення.
Додано: 08-10-2013 Кількість переглядів: 2949

Панель Winstep Nexus для Windows
Безкоштовна
Winstep Nexus – це панель з великою кількістю дуже красивих візуальних ефектів та цікавими віджетами. Вона має безкоштовну версію.
Ця панель зроблена в стилі Mac. Тобто іконки в ній збільшують при наведенні мишки і стрибають при відкритті програми.
Її зручно використовувати для швидкого доступу до програм, які не помістилися в панель швидкого запуску Windows. Nexus підтримує російську мову.
В панелі Nexus є віджети, якими Ви можете відстежувати програми, які використовують Ваш Інтернет.
Додано: 04-10-2013 Кількість переглядів: 3486

Створення анімованих GIF в QGifer
Безкоштовна
QGifer - це цікава кроссплатформенна програма для створення анімованих GIF на основі відео. QGifer більше схожа на відео-редактор, ніж на конвертер. Вона цікава тим, що з одного боку вона має потужний функціонал, а з іншого є дуже простою і зручною.
Додано: 01-10-2013 Кількість переглядів: 3529

CCleaner - програма для очистки Windows
Безкоштовна
CCleaner - це програма для очистки реєстру і операційної системи. Є безкоштовна версія цієї програми.

Програму CCleaner було скачано з офіційного сайту понад 1 млрд. раз!

Вона очищає кеш, журнали, реєстр, видаляє тимчасові файли та багато іншого. Це дозволяє звільнити місце на диску і збільшити швидкість роботи операційної системи.
Додано: 26-09-2013 Кількість переглядів: 3552

Гра Anatridel
$2.99
Anatridel – це цікавий та захоплючий космічний шутер для Ubuntu з 3D графікою, розроблений однойменною компанією в січні 2013. Гравець є пілотом військового корабля. Його військову базу атакуєть невідомі кораблі. Завдання гравця - знищити ворожі кораблі. Кораблі можуть стріляти гарматами та ракетами.
Додано: 26-09-2013 Кількість переглядів: 4922

Avast! Free Antivirus - антивірусна програма
Безкоштовна
Avast! Free Antivirus – це безкоштовний, дуже простий і зручний у використанні антивірус, котрий забезпечує дуже надійний захист Вашого комп’ютера.

На даний час приблизно 170 млн. комп’ютерів захищені антивірусом Avast!
Додано: 10-09-2013 Кількість переглядів: 3242

Файловий менеджер Krusader
Безкоштовна
Krusader – зручний, безкоштовний двохпанельний файловий менеджер для Linux. Він є достойною альтернативою Total Commander.
При переході з Windows на Linux зазвичай виникають проблеми з файловим менеджером. Більшість користувачів в Windows використовують Total Commander або аналогічні файлові менеджери. У Linux за замовчуванням є файлові менеджери схожі на Explorer (Nautilus, Dolphin та інші).
Додано: 09-06-2013 Кількість переглядів: 3233

iFiles
$3.99
iFiles – це програма, яка має багато різних функцій для роботи з різними файлами. Розглянемо функціонал, який має ця програма.
iFiles дозволяє працювати з локальними файлами, які знаходяться на Вашому пристрої, а також з файлами, які знаходяться в DropBox, SkyDrive, Google Drive, FTP, Ubuntu One, Amazon S3 та інших сервісах.
Додано: 07-06-2013 Кількість переглядів: 3160

Fever - альтернатива Google Reader
$30
Багато людей використовували Google Reader, але компанія Google вирішила закрити цей проект. Тому усі зараз шукають альтернативу.

Fever – це альтернативна програма, проте вона має серйозні відмінності.

Fever дозволяє імпортувати OPML-файли, тому Ви можете без проблем перенести свої підписки з Google Reader.
Додано: 07-05-2013 Кількість переглядів: 3072

Текстовий редактор AbiWord
Безкоштовна
AbiWord – це текстовий редактор, який є якісним безкоштовним крос-платформенним (Windows, Linux та Mac OS X) аналогом Microsoft Word. Він підтримує імпорт та експорт багатьох форматів файлів.
Це швидкий і зручний редактор для створення і редагування документів.
Завдяки високій швидкості роботи AbiWord дуже популярний на слабких комп'ютерах!
Додано: 02-05-2013 Кількість переглядів: 3012

Гра TuxMath
Безкоштовна
TuxMath - це безкоштовна гра для навчання дітей дошкільного та шкільного віку з 2D графікою. Вона допомагає вчити числа, а також додавати, віднімати, множити і ділити їх. Програма доступна для операційних систем Linux, Windows і MacOS.
Ця програма допомагає дитині вчитися швидко рахувати усно.
Додано: 24-04-2013 Кількість переглядів: 3690

BitTorrent клієнт Transmission
Безкоштовна
Transmission – це безкоштовний якісний BitTorrent клієнт для Linux і MacOS. Хоча це одна програма, проте вона має 3 різні версії. Усі ці версії мають різний інтерфейс, але функціонал у них практично однаковий.

На відміну від інших клієнтів, Transmission використовує мало системних ресурсів. Він створений в мінімалістичному стилі. Тобто він немає різноманітних додаткових речей. Він не дозволяє ставити оцінки, помічати щось і т.д. Це простий і зручний клієнт для обміну файлами з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Transmission входить в склад: Debian (з версії 4.0+), Ubuntu (з версії 8.04+) і Fedora (з версії 9+).
Додано: 23-04-2013 Кількість переглядів: 3348

Shotwell - менеджер фотографій
Безкоштовна
Shotwell – це безкоштовний менеджер фотографій для Linux. Він встановлюється разом з Ubuntu та Fedora. На інших Linux його треба встановлювати. Він простий і зручний в користуванні. Існує російська версія програми Shotwell. Його можна використовувати для перегляду, редагування та сортування фотографій.
Додано: 23-04-2013 Кількість переглядів: 3272

Гра Talking Tom Cat 2
Безкоштовна
Talking Tom Cat 2 – це проста, цікава і дуже весела гра, розрахована на дітей віком від 3-х років. Після запуску гри Ви побачите головного героя – кота Тома. Він реагує на дотик і звук. Тома можна штовхати, гладити, чухати, вдягати, лякати і давати йому додаткові аксесуари.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 4296

Talking Ben
Безкоштовна
Talking Ben – це прикольна, весела і цікава гра з красивою собакою – Беном, яка є головним героєм гри. Вона є аналогічною до гри Talking Tom Cat і також розрахована на малих дітей віком від 3-х років. Ця гра спочатку була розроблена тільки для iPad, iPod та iPhone. Завдяки високій популярності, гра Talking Ben була перенесена на Android. Хоча нею захоплюються багато школярів та дорослих. Бен живе в 2-ох кімнатній квартирі. В першій кімнаті він проводить більшу частину часу, а в другій він має свою не велику хімічну лабораторію, в якій він проводить експерименти. Бен реагує на звук і дотик. Його можна гладити, штовхати, заважати йому читати журнал та чухати.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 3616

Switz
Безкоштовна
Switz – це безкоштовна програма, яка має багато абсолютно різних функцій. Ця програма дозволяє перетворювати різні одиниці довжини, маси та інші. Вона відображає інформацію про сьогоднішній день, в тому числі погоду. Switz має таймер зворотного відліку. Ця програма може використовувати як записник.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 3230

Текстовий редактор Pages
$9.99
Pages – це зручна програма для створення і редагування текстових документів на iPad, iPhone та iPod touch. Вона була створена як аналог програми Pages, яка дуже популярна на iOS. Проте версія, яка використовується на пристроях серйозно відрізняється від версії для iOS. Це в першу чергу пов’язано з тим, що люди використовують пристрої без клавіатури і мишки. Ця програма входить в склад пакета iWork. Проте цей текстовий редактор можна купити окремо в App Store. Робота з програмою Pages аналогічна на різних пристроях.
Додано: 21-04-2013 Кількість переглядів: 3644


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.