English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Ігри

Гра Anatridel
$2.99
Anatridel – це цікавий та захоплючий космічний шутер для Ubuntu з 3D графікою, розроблений однойменною компанією в січні 2013. Гравець є пілотом військового корабля. Його військову базу атакуєть невідомі кораблі. Завдання гравця - знищити ворожі кораблі. Кораблі можуть стріляти гарматами та ракетами.
Додано: 26-09-2013 Кількість переглядів: 4885

Гра TuxMath
Безкоштовна
TuxMath - це безкоштовна гра для навчання дітей дошкільного та шкільного віку з 2D графікою. Вона допомагає вчити числа, а також додавати, віднімати, множити і ділити їх. Програма доступна для операційних систем Linux, Windows і MacOS.
Ця програма допомагає дитині вчитися швидко рахувати усно.
Додано: 24-04-2013 Кількість переглядів: 3641

Гра Talking Tom Cat 2
Безкоштовна
Talking Tom Cat 2 – це проста, цікава і дуже весела гра, розрахована на дітей віком від 3-х років. Після запуску гри Ви побачите головного героя – кота Тома. Він реагує на дотик і звук. Тома можна штовхати, гладити, чухати, вдягати, лякати і давати йому додаткові аксесуари.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 4254

Talking Ben
Безкоштовна
Talking Ben – це прикольна, весела і цікава гра з красивою собакою – Беном, яка є головним героєм гри. Вона є аналогічною до гри Talking Tom Cat і також розрахована на малих дітей віком від 3-х років. Ця гра спочатку була розроблена тільки для iPad, iPod та iPhone. Завдяки високій популярності, гра Talking Ben була перенесена на Android. Хоча нею захоплюються багато школярів та дорослих. Бен живе в 2-ох кімнатній квартирі. В першій кімнаті він проводить більшу частину часу, а в другій він має свою не велику хімічну лабораторію, в якій він проводить експерименти. Бен реагує на звук і дотик. Його можна гладити, штовхати, заважати йому читати журнал та чухати.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 3581


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.