English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Linux

Створення фотоколажів в FotoWall
Безкоштовна
FotoWall – це кроссплатформенна програма для створення фотоколажів. Вона дуже проста і зручна. Щоб створити фотоколаж достатньо 5 хвилин! На відміну від інших програм, FotoWall має тільки найважливіші функції. Для більшості користувачів цих функцій достатньо. Проте, якщо потрібно створити фотоколаж з якимись складними ефектами, то краще вибрати іншу програму.

Ця програма підтримує пошук картинок в Flickr та Google.
Додано: 13-08-2016 Кількість переглядів: 4800

Плеєр Gnash
Безкоштовна
Gnash – це безкоштовний плеєр і плагін для браузера, який відтворює файли з форматами SWF і FLV. Він є альтернативою Adobe Flash Player.
Формати файлів SWF і FLV часто використовуються в Інтернеті для відтворення відео.
Є версії Gnash для Linux і Unix.
Додано: 22-02-2014 Кількість переглядів: 2699

Okular - кросплатформенна програма для перегляду документів
Безкоштовна
Okular – це проста і зручна програма для перегляду файлів з такими форматами: PDF, DjVu, Postscript, CHM, XPS, ePub та інші.
Додано: 02-12-2013 Кількість переглядів: 2827

XNeur - програма для автоматичного переключення мови
Безкоштовна
X Neural Switcher (XNeur) - це аналог Punto Switcher для Linux. Люди часто забувають переключати розкладку клавіатури на потрібну мову і їм доводиться повторно вводити текст. З XNeur це потрібно думати про розкладку клавіатури! Xneur замінить введений текст на той текст, який Ви вводили! Крім того, вона переключить розкладку клавіатури.
Програма Punto Switcher дуже популярна серед користувачів Windows. Тепер користувачі Linux мають альтернативну програму, яка нічим не гірша за Punto Switcher.
Додано: 08-11-2013 Кількість переглядів: 6158

Монтування образів дисків з допомогою Furius ISO Mount
Безкоштовна
Furius ISO Mount - проста, зручна і безкоштовна програма для монтування образів дисків. Вона має зручний російськомовний інтерфейс. Furius ISO Mount може монтувати ISO, IMG, BIN, MDF та NRG образи.
Програма Furius ISO Mount змонтує ISO образ до папки, яка знаходиться у Вашому домашньому каталозі. Після монтування, Ви зможете побачити в цій папці ті файли і папки, які є в образі диска, котрий був підключений.
Додано: 26-10-2013 Кількість переглядів: 2759

BleachBit - програма для очищення Linux
Безкоштовна
BleachBit - це безкоштовна програма для очищення Linux. В першу чергу вона використовується для очищення системи від непотрібних файлів. Крім того, BleachBit може очищати SWAP і незайняту оперативну пам'ять (якщо Ви не знаєте, що це таке, то краще не очищайте їх). Вона не тільки звільнить місце на жорсткому диску, але й збільшить швидкість роботи Вашого Linux.
Додано: 18-10-2013 Кількість переглядів: 3004

Програвач VLC Media Player
Безкоштовна
VLC Media Player – це кроссплатформенна програма для відтворення аудіо та відео файлів. Вона проста і зручна у використанні.
Вона може не тільки відтворювати файли, але і конвертувати їх з одного формату в інший!
Крім того, VLC Media Player дозволяє переглядати зображення!
Додано: 13-10-2013 Кількість переглядів: 3230

Створення анімованих GIF в QGifer
Безкоштовна
QGifer - це цікава кроссплатформенна програма для створення анімованих GIF на основі відео. QGifer більше схожа на відео-редактор, ніж на конвертер. Вона цікава тим, що з одного боку вона має потужний функціонал, а з іншого є дуже простою і зручною.
Додано: 01-10-2013 Кількість переглядів: 3491

Файловий менеджер Krusader
Безкоштовна
Krusader – зручний, безкоштовний двохпанельний файловий менеджер для Linux. Він є достойною альтернативою Total Commander.
При переході з Windows на Linux зазвичай виникають проблеми з файловим менеджером. Більшість користувачів в Windows використовують Total Commander або аналогічні файлові менеджери. У Linux за замовчуванням є файлові менеджери схожі на Explorer (Nautilus, Dolphin та інші).
Додано: 09-06-2013 Кількість переглядів: 3196

Текстовий редактор AbiWord
Безкоштовна
AbiWord – це текстовий редактор, який є якісним безкоштовним крос-платформенним (Windows, Linux та Mac OS X) аналогом Microsoft Word. Він підтримує імпорт та експорт багатьох форматів файлів.
Це швидкий і зручний редактор для створення і редагування документів.
Завдяки високій швидкості роботи AbiWord дуже популярний на слабких комп'ютерах!
Додано: 02-05-2013 Кількість переглядів: 2978

Гра TuxMath
Безкоштовна
TuxMath - це безкоштовна гра для навчання дітей дошкільного та шкільного віку з 2D графікою. Вона допомагає вчити числа, а також додавати, віднімати, множити і ділити їх. Програма доступна для операційних систем Linux, Windows і MacOS.
Ця програма допомагає дитині вчитися швидко рахувати усно.
Додано: 24-04-2013 Кількість переглядів: 3641

BitTorrent клієнт Transmission
Безкоштовна
Transmission – це безкоштовний якісний BitTorrent клієнт для Linux і MacOS. Хоча це одна програма, проте вона має 3 різні версії. Усі ці версії мають різний інтерфейс, але функціонал у них практично однаковий.

На відміну від інших клієнтів, Transmission використовує мало системних ресурсів. Він створений в мінімалістичному стилі. Тобто він немає різноманітних додаткових речей. Він не дозволяє ставити оцінки, помічати щось і т.д. Це простий і зручний клієнт для обміну файлами з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Transmission входить в склад: Debian (з версії 4.0+), Ubuntu (з версії 8.04+) і Fedora (з версії 9+).
Додано: 23-04-2013 Кількість переглядів: 3302

Shotwell - менеджер фотографій
Безкоштовна
Shotwell – це безкоштовний менеджер фотографій для Linux. Він встановлюється разом з Ubuntu та Fedora. На інших Linux його треба встановлювати. Він простий і зручний в користуванні. Існує російська версія програми Shotwell. Його можна використовувати для перегляду, редагування та сортування фотографій.
Додано: 23-04-2013 Кількість переглядів: 3239

Switz
Безкоштовна
Switz – це безкоштовна програма, яка має багато абсолютно різних функцій. Ця програма дозволяє перетворювати різні одиниці довжини, маси та інші. Вона відображає інформацію про сьогоднішній день, в тому числі погоду. Switz має таймер зворотного відліку. Ця програма може використовувати як записник.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 3191


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.