English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

iPad, iPhone і iPod

iFiles
$3.99
iFiles – це програма, яка має багато різних функцій для роботи з різними файлами. Розглянемо функціонал, який має ця програма.
iFiles дозволяє працювати з локальними файлами, які знаходяться на Вашому пристрої, а також з файлами, які знаходяться в DropBox, SkyDrive, Google Drive, FTP, Ubuntu One, Amazon S3 та інших сервісах.
Додано: 07-06-2013 Кількість переглядів: 3128

Fever - альтернатива Google Reader
$30
Багато людей використовували Google Reader, але компанія Google вирішила закрити цей проект. Тому усі зараз шукають альтернативу.

Fever – це альтернативна програма, проте вона має серйозні відмінності.

Fever дозволяє імпортувати OPML-файли, тому Ви можете без проблем перенести свої підписки з Google Reader.
Додано: 07-05-2013 Кількість переглядів: 3026

Гра Talking Tom Cat 2
Безкоштовна
Talking Tom Cat 2 – це проста, цікава і дуже весела гра, розрахована на дітей віком від 3-х років. Після запуску гри Ви побачите головного героя – кота Тома. Він реагує на дотик і звук. Тома можна штовхати, гладити, чухати, вдягати, лякати і давати йому додаткові аксесуари.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 4254

Talking Ben
Безкоштовна
Talking Ben – це прикольна, весела і цікава гра з красивою собакою – Беном, яка є головним героєм гри. Вона є аналогічною до гри Talking Tom Cat і також розрахована на малих дітей віком від 3-х років. Ця гра спочатку була розроблена тільки для iPad, iPod та iPhone. Завдяки високій популярності, гра Talking Ben була перенесена на Android. Хоча нею захоплюються багато школярів та дорослих. Бен живе в 2-ох кімнатній квартирі. В першій кімнаті він проводить більшу частину часу, а в другій він має свою не велику хімічну лабораторію, в якій він проводить експерименти. Бен реагує на звук і дотик. Його можна гладити, штовхати, заважати йому читати журнал та чухати.
Додано: 22-04-2013 Кількість переглядів: 3581

Текстовий редактор Pages
$9.99
Pages – це зручна програма для створення і редагування текстових документів на iPad, iPhone та iPod touch. Вона була створена як аналог програми Pages, яка дуже популярна на iOS. Проте версія, яка використовується на пристроях серйозно відрізняється від версії для iOS. Це в першу чергу пов’язано з тим, що люди використовують пристрої без клавіатури і мишки. Ця програма входить в склад пакета iWork. Проте цей текстовий редактор можна купити окремо в App Store. Робота з програмою Pages аналогічна на різних пристроях.
Додано: 21-04-2013 Кількість переглядів: 3608


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.