English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Switz

Switz – це безкоштовна програма, яка має багато абсолютно різних функцій. Ця програма дозволяє перетворювати різні одиниці довжини, маси та інші. Вона відображає інформацію про сьогоднішній день, в тому числі погоду. Switz має таймер зворотного відліку. Ця програма може використовувати як записник.
  
  

Інтерфейс


   Інтерфейс програми Switz простий та інтуїтивно зрозумілий.
   Програма не має меню. Замість меню використовуються 5 кнопок, які знаходяться зверху: Converter, Event, Note, Checklist і Ruler. Нижче знаходить панель інструментів. Внизу знаходиться робоча область.
   На панелі інструментів є кнопка з будинком. Якщо натиснути на цю кнопку, то в робочій області появиться 4 блока.
   Перший блок містить інформацію про сьогоднішній день, тобто про сьогоднішню дату, день тижня та кількість подій, які були заплановані на сьогодні.
   Другий блок буде пустий, поки Ви на нього не натиснете. Коли натискаєш на нього, то програма відображає інформацію про те на скільки завантажений процес і оперативна пам'ять. При наступних натиснення інформація буде обновлятися.
   Третій блок показує інформацію про погоду. Він буде працювати тільки, коли буде задано місто в якому Ви знаходитеся (його можна задати на панелі інструментів).
   Останній блок показує кількість завдань, які Ви створили на сьогодні.
   Ще на панелі інструментів є кнопка з буквою «W». Якщо натиснути на цю кнопку, то відкриється Вікіпедія.
  
  

Конвертація одиниць вимірювання


   Для того, щоб конвертувати величини, треба натиснути на кнопку «Converter». В робочій області, спочатку треба вибрати тип величин, які Вам потрібні. Наприклад, виберемо температуру. Після цього, треба вибрати з яких одиниць і у які одиниці перетворювати. Тепер усе готове до перетворення. Зверху треба ввести число і натиснути на кнопку, яка перетворить ці одиниці і виведе результат внизу.
  
  
  

Записник


   Щоб відкрити записник треба натиснути на кнопку «Note». Записник в Switz простий і зручний. Він має 3 кнопки: «New note», «Save note» і «Delete note». Щоб додати нотатки, треба натиснути «New note», ввести назву або заголовок і знизу ввести текст. Після цього треба натиснути «Save note». Збережені нотатки відображаються внизу.
  
  

Завдання


   Для роботи з завданнями, треба натиснути кнопку «Checklist».
  
   Щоб додати нове завдання, треба натиснути на «New checklist». Появиться вікно в якому треба ввести назву завдання і одне або кілька завдань. Після натиснення на кнопку «OK», завдання буде збережено і показано в списку завдань.
  
  
   Щоб встановити програму Switz в Ubuntu, Mint, Debian та інших debian-подібних ОС треба виконати команду:
   sudo add-apt-repository ppa:luciomrx/switzallnew; sudo apt-get update; sudo apt-get install switz
   Вона додасть новий репозиторій, обновить інформацію з репозиторіїв і встановить Switz.


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.