English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Текстовий редактор Pages

Pages – це зручна програма для створення і редагування текстових документів на iPad, iPhone та iPod touch. Вона була створена як аналог програми Pages, яка дуже популярна на iOS. Проте версія, яка використовується на пристроях серйозно відрізняється від версії для iOS. Це в першу чергу пов’язано з тим, що люди використовують пристрої без клавіатури і мишки. Ця програма входить в склад пакета iWork. Проте її можна купити окремо в App Store. Робота з програмою Pages аналогічна на різних пристроях. Даний огляд зроблений на основі аналізу програми Pages на iPod.
  
  

Інтерфейс


   При запуску цього текстового редактора Ви побачите список документів в робочій області або пусту робочу область, якщо Ви ще не створювали документів. У верхній частині знаходиться панель інструментів з двома кнопками. Кнопка «+» використовується для створення документів, а кнопка «Edit» для перейменування документів.
   При натисненні на кнопку «+» почнеться створення документа. Ви можете вибрати один з чотирьох доступних способів. Ви можете імпортувати файл з iTunes, iDisk або WebDAV. Крім цього, ви можете створити новий документ. Якщо Ви вирішили створити новий документ, тоді Вам треба вибрати шаблон документа. Усього є 16 шаблонів. Якщо Вам не потрібен шаблон, тоді виберіть «пустий». Шаблони досить корисні. Наприклад, Ви можете вибрати шаблон класичного або офіційного листа, класичного або сучасного резюме, а також шаблон плаката, запрошення на вечірку, рецепта, листівки з подякою, флаєра, розкладу чи візуального звіту. Після створення документа, він одразу відкриється для редагування.
  
  
  

Редагування документів в Pages


   Якщо Вам треба замінити абзац тексту, який є в шаблоні за замовчуванням, то треба 1 раз по ньому клікнути. При цьому увесь абзац виділиться і як тільки Ви почнете вводити текст, то він одразу заміниться на цей текст. Це дуже зручно і дозволяє швидко заміняти тексти, які є в шаблоні. Щоб збільшити документ, треба двічі клікнути по потрібній частині документа.
   Для того, щоб перемістити курсор, потрібно клікнути 1 раз в потрібному місці.
   Щоб виділити текст треба 2 рази клікнути по будь якому слові. Воно стане виділене і біля нього появиться 2 сині круга. Якщо Ви хочете збільшити або зменшити виділення, то потрібно перетягувати ці круги. Біля виділеного тексту відображається невелике меню. З допомогою цього меню можна вирізати, скопіювати, вставити або замінити текст, а також змінити стиль.
   Для того, щоб задати стиль тексту треба виділити його і натиснути на кнопку, на якій намальована кисть з якої капає фарба. Відкриється панель, на якій можна зробити текст жирним з допомогою кнопки «B», курсивом з допомогою кнопки «I», підкресленим з допомогою кнопки «U» або закресленим кнопкою «S». Тут можна вибрати готовий стиль, а також спосіб вирівнювання. Зверху на цій панелі відображається інформація про шрифт. Якщо натиснути на неї, то відкриється панель редагування шрифту. Крім цього, можна зробити список. Підтримують списки з маркерами, буквами, цифрами та зображеннями. Також можна задати кількість стовпців та відстань між рядками.
   На панелі редагування шрифту можна задати розмір (у пунктах), колір та тип шрифту. Нажаль, кількість кольорів не велика.
   На панелі інструментів є кнопка «+». Натиснувши на неї можна вставити фото, відео, таблиці, діаграми та різноманітні фігури (круги, відрізки, трикутники, квадрати, зірки та інші).
  
   Програма Pages дозволяє зберігати файли на WebDAV серверах, а також завантажувати файли з WebDAV серверів. При цьому, можна вибрати в якому форматі зберегти файл (pages, doc і pdf). Це корисно для тих, хто використовує текстовий редактор Word.
  
  
  
  
   Програма Pages це зручний, цікавий і корисний текстовий редактор!
   Щоб купити цю програму, треба в App Store ввести «Pages»


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.