English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Гра Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 – це проста, цікава і дуже весела гра, розрахована на дітей віком від 3-х років. Після запуску гри Ви побачите головного героя – кота Тома. Він реагує на дотик і звук. Тома можна штовхати, гладити, чухати, вдягати, лякати і давати йому додаткові аксесуари.
   Спочатку Talking Tom Cat 2 розроблялася для iPad, iPod і iPhone. Завдяки великій популярності, були зроблені версії для Android та iOS.
   У цій грі дітям найбільше подобається розмовляти з Томом. Коли хтось щось каже, тоді він слухає, а після закінчення фрази повторює сказане смішним голосом, схожим на дитячий. Це виглядає дуже смішно і діти почитають сміятися. Том слухає сміх, а потім повторює його (також смішним голосом). Діти почувши сміх Тома знову починають сміятися.
  
  
   Цей котик стоїть посеред кімнати. У цій кімнаті є вікно та красива дерев’яна книжкова шафа. У книжковій шафі стоять книжки. Підлога зроблена з ламінату. На стелі висить великий світильник.
   В кімнату може заходити його друг – собака Бен. Якщо погладити цього котика, то він починає мурликати. Якщо натиснути йому на хвіст, то він закричить. Якщо доторкнутися до животика, тоді він буде намагатися ударити Вас лапою!
   В лівій і правій частині екрану є іконки, які можна натискати. Зверніть увагу, що деякі з них недоступні в безкоштовній версії гри.
   Якщо клікнути по іконці з паперовим пакетом, то в кімнату зайде Бен (друг Тома) і розіб’є паперовий пакет. Це налякає котика, він підстрибне і зачепиться на світильник, а через кілька секунд стрибне назад на підлогу. Коли Том на світильнику, Ви можете його штовхнути. При цьому він впаде і Бен поллє його водою з відра.
  
   На кота Тома можна одягати різні футболки (наприклад, різних популярних футбольних клубів), кепки, костюми, окуляри, крила, корони, ковбойські капелюхи, шапки, бороди та багато іншого.
   Ви можете записувати відео вашої гри з цим котиком і відіслати його в Twitter або Facebook.
  
  
  
  
   Ми рекомендує гру Talking Tom Cat 2 для усіх дітей.
  
   Щоб скачати цю гру, треба в App Store ввести «Talking Tom Cat 2».


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.