English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Talking Ben

Talking Ben – це прикольна, весела і цікава гра з красивою собакою – Беном, яка є головним героєм гри. Вона є аналогічною до гри Talking Tom Cat і також розрахована на малих дітей віком від 3-х років. Ця гра спочатку була розроблена тільки для iPad, iPod та iPhone. Завдяки високій популярності, гра Talking Ben була перенесена на Android. Хоча нею захоплюються багато школярів та дорослих. Бен живе в 2-ох кімнатній квартирі. В першій кімнаті він проводить більшу частину часу, а в другій він має свою не велику хімічну лабораторію, в якій собака проводить експерименти. Бен реагує на звук і дотик. Його можна гладити, штовхати, заважати йому читати журнал та чухати.
  
  

Кімната Бена


  
   Після запуску гри, на екрані Ви побачите головного героя – собаку Бена, який сидить в своїй квартирі у великому м’якому кріслі і читає журнал. Біля крісла знаходиться тумбочка, на якій стоїть телефон. Підлога зроблена з дерева. Позаду на стіні, на красивих зелених шпалерах, висить фотографія Бена.
  
   Спочатку собака читає журнал. Якщо натиснути йому на лапу, то він підніме її і загарчить. Можна штовхати журнал, який він читає. Це його розізлить і він поставить його на крісло. Можна торкатися до передніх і задніх лам Бена. Крім цього можна штовхнути його в живіт або в голову. Якщо його погладити або почухати, то він буде радісно махати лапами.
  
   На екрані є різні цікаві кнопки.
  
   Якщо натиснути кнопку на якій намальована пляшка, то перед Беном появиться піднос з пляшкою яблучного соку. Він вип’є сік і викине пляшку.
  
   При натисненні на кнопку на якій намальовано ніж і вилку, перед собакою появиться піднос з банкою консервованої квасолі і ложкою. Він відкриє банку, з’їсть квасолю і викине банку і ложку.
  
   Якщо натиснути на телефон, або на кнопку із зображенням телефону, то телефон почне дзвонити. Бен підніме слухавку і з ним можна буде поговорити! Він слухає Вас і дає різні відповіді. Наприклад, він може говорити ”Yes”, ”No”, показувати язика та сміятися. Якщо Ви нічого не будете говорити, то Бен покладе слухавку.
  
   Якщо Ви натиснете на журнал, то собака почне читати його, а час від часу буде кривлятися.
  
   Крім цього, Ви можете стукнути по фотографії. Вона розіб’ється і скло впаде на підлогу.
  
  
  
  
  
  
  
  

Хімічна лабораторія


  
   Щоб собака перейшов у хімічну лабораторію, треба натиснути на кнопку з колбою.
  
   У лабораторії стоїть великий стіл, а на нього 4 пробірки різного кольору та колба в якій він змішує реактиви. Позаду стоять меблі з вбудованим умивальником, схожі на звичайну кухню (кухонний гарнітур). Ще позаду на стіні висить аптечка, вогнегасник і витяжка.
  
   Внизу на екрані є 4 різні реагенти, кожен з яких має такий самий колір, як і пробірка. Над реагентами написана їх кількість.
  
   Для того, щоб змішати реагенти натисніть на них. Бен виллє їх в колбу і почнеться реакція! Результат реакції може бути різний, але він завжди цікавий!
  
   Головна проблема в тому, що кількість інгредієнтів обмежена. При запуску гри часом дається кілька безкоштовних реагентів. Щоб отримати більше інгредієнтів треба платити гроші.
  
  
  
  
  
  
  
   Ви можете записати відео гри з Беном і відіслати його в Twitter або Facebook.
  
  
  
   Щоб скачати цю гру, треба в App Store ввести «Talking Ben».


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.