English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

BitTorrent клієнт Transmission

Transmission – це безкоштовний BitTorrent клієнт для Linux і MacOS. Хоча це одна програма, проте вона має 3 різні версії. На MacOS традиційно використовується версія Transmission, яка використовує Cocoa. Завдяки цьому, вікно має такий самий стиль, як і усі інші в MacOS. В Gnome та Unity зазвичай використовується Transmission з Gtk інтерфейсом. В KDE найчастіше використовується з Qt інтерфейсом. Усі ці версії мають різний інтерфейс, але функціонал у них практично однаковий. Ми розглянемо тільки Transmission з Gtk інтерфейсом.
  
   На відміну від інших клієнтів, Transmission використовує мало системних ресурсів. Він створений в мінімалістичному стилі. Тобто він немає різноманітних додаткових речей. Він не дозволяє ставити оцінки, помічати щось і т.д. Це простий і зручний клієнт для обміну файлами з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
  
   Transmission входить в склад: Debian (з версії 4.0), Ubuntu (з версії 8.04) і Fedora (з версії 9).
  
  
  
  

Інтерфейс


  
   У верхній частині вікна знаходить меню, а під ним панель інструментів. Потім стоять випадаючі списки, які визначають, що буде показано в робочій області. Наприклад, можна показати тільки активні, зупинені або закінчені закачування. Нижче розміщена робоча область. Під нею знаходиться рядок статусу, який показує швидкість завантаження і відвантаження та має кнопку. Якщо натиснути на цю кнопку, то відкриється меню в якому можна обмежити максимальну швидкість завантаження і відвантаження.
  
  
  
   На панелі інструментів є тільки 5 кнопок! Перша кнопка використовується для відкриття torrent-файлів. Наступна запускає завантаження вибраного файлу. Після неї є кнопка, яка зупиняє завантаження вибраного файлу. Червона кнопка видаляє вибраний файл. Остання кнопка дозволяє відкрити налаштування.
  
  
  
  

Робота в Transmission


  
   Для початку треба вибрати torrent-файл. Це можна зробити кнопкою «Open» або через меню «File». Крім цього, якщо у Вас є посилання на torrent-файл, то Ви можете його задати використовуючи пункт «Open URL…» з меню «File». Програма скачає цей файл і відкриє його.
  
  
  
   В будь-якому випадку відкриється вікно в якому можна вибрати папку для зберігання файлів, пріоритет (високий, середній або низький), а також вказати чи потрібно розпочинати скачування одразу після закриття цього вікна («Start when added»). Файл буде доданий і появиться в робочій області, після натиснення на кнопку «Open».
  
  
  
   Щоб видалити файл, треба виділити його, викликати контекстне меню і вибрати «Remove» або «Delete files and remove». Якщо вибрати перший пункт, то файл буде видалений з списку, а якщо – другий, то файл буде видалений з диска, а потім з списку.
  
  
  
   Якщо у Вас є кілька файлів і Ви хочете обмежити швидкість завантаження або вивантаження одного з них, то потрібно відкрити контекстне меню, вибрати Properties і на закладці «Options» задати «Limit upload speed» та «Limit download speed». У цьому ж вікні на закладці «Information» можна побачити різноманітну статистику.
  
   Якщо у Вас багато файлів і Вам не зручно їх переглядати, то можна використовувати компактний режим. Щоб його включити треба в меню «View» вибрати «Compact View».
  
  
  
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.