English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Гра TuxMath

TuxMath - це безкоштовна гра для навчання дітей дошкільного та шкільного віку з 2D графікою. Вона допомагає вчити числа, а також додавати, віднімати, множити і ділити їх. Програма доступна для операційних систем Linux, Windows і MacOS.
   Ця програма допомагає дитині вчитися швидко рахувати усно.
  
  
   Гра досить проста. Є 2 різні режими гри: на планеті і в космосі.
   На планеті гравець керує лазерною гармата. Йому треба збивати падаючі астероїди. На кожному астероїді є число або математичний вираз, залежно від рівня складності. Наприклад: “7”, “2”, “5-2”, “7-3”, “3*4”. Коли дитина вводить число або відповідь на математичний вираз, то лазерна гармата стріляє в астероїд і збиває його, якщо відповідь була правильна.
  
  
  
   В космосі дитина пілотує маленький космічний корабель. На відміну від першого режиму, треба не тільки рахувати, а й ухилятися від літаючих астероїдів.
   В другому режимі гра стає цікавіша для дитини, бо треба не тільки рахувати, а й керувати кораблем. Проте, управління кораблем відволікає дитину від рахування. Тому ми рекомендуємо використовувати перший режим гри, бо він є значно ефективніший.
  
  
   Недоліки:
  
  • Цифри написані на астероїдах, які постійно рухаються. Лікарі не рекомендують дітям читати рухомі тексти, бо це приводить до високого навантаження на очі.
  • Нема російської і української версії гри.
  • Не завжди працює правильно. Наприклад, дитина бачить на екрані 2 астероїда з виразами "2+2" і "2+3". Якщо дитина дасть відповідь «5» на перший вираз, то ця відповідь буде не правильна, але вона буде зарахована, як правильна відповідь на другий вираз! Тому коли на екрані багато астероїдів, тоді неправильні відповіді часто будуть зараховуватися як правильні!
  • Не можна задати рівень складності.

   Щоб встановити програму TuxMath в Debian, Ubuntu, Kunubtu та Mint треба виконати команду:
   sudo apt-get install tuxmath || sudo aptitude install tuxmath
  
   Цю гру можна скачати для інших дистрибутивів Linux (Fedora, OpenSUSE або Mandriva), Windows і MacOS на офіційному сайті:
   http://tux4kids.alioth.debian.org/tuxmath/download.php


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.