English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Mathematics Teacher Pro

Mathematics Teacher Pro – це програма для навчання дітей дошкільного та шкільного віку, а також для тренування дорослих. Вона допомагає вчитися додавати, віднімати, ділити і множити цілі числа. Програма доступна тільки для операційної системи Ubuntu. В першу чергу ця програма корисна для дітей, які починають вчити арифметику. Вона допомагає дітям вчитися швидко рахувати усно.
  
   Mathematics Teacher Pro – це проста, зручна і гнучка програма.
  
   Після запуску програми потрібно вибрати операцію або кілька операцій, рівень складності та натиснути кнопку Start. При цьому відкриється закладка Test і дитина побачить запитання (наприклад, «2+3=»).
  
   Додавання в Mathematics Teacher Pro
  
  
  
   Множення в Mathematics Teacher Pro
  
   Дитині треба ввести відповідь і натиснути Enter або кнопку Next. Тоді появиться наступне запитання. Коли дитина дасть відповіді на усі запитання, тоді вона побачить свою оцінку в 100 бальній системі оцінювання.
  
   Якщо відповіді на усі запитання були правильні, тоді дитина побачить 100 балів.
  
   Усі відповіді правильні в Mathematics Teacher Pro
  
   Якщо на якісь запитання відповіді були не правильні, тоді вони будуть показані і навпроти кожного питання буде показано відповідь, яка була дана на запитання і правильна відповідь! Це дуже важливо, бо дає можливість дитині проаналізувати і зрозуміти свої помилки.
  
   Неправильні відповіді в Mathematics Teacher Pro
  
   Це корисна розвиваюча програма для дітей.
  
  
  
  

Налаштування Mathematics Teacher Pro


  
   Тепер детальніше про налаштування. Усі налаштування знаходяться на першій закладці.
  
   Налаштування Mathematics Teacher Pro
  
   Спочатку треба вибрати операції (Select operation). Якщо дитина тільки почала вчити віднімання, то бажано вибрати тільки віднімання і не змішувати його з додаванням. Якщо дитина уже добре знає віднімання, тоді краще вибрати додавання і віднімання, щоб вона краще засвоїла вивчене.
  
   Далі треба вибрати кількість секунд (Time limit for each question), за які треба дати відповідь на запитання. Якщо задати 0, тоді обмеження в часі не буде. Для початку краще не обмежувати час на відповідь. Якщо дитина відповідає швидко, тоді можна встановити приблизно 20-30 сек. Після цього треба поступово зменшувати ліміт до 5-10 сек. Для дорослих потрібно одразу ставити 4-10 сек., бо інакше користі від використання програми буде мало.
  
   Потім треба задати кількість запитань (Number of Questions). Для дітей краще вибрати 10-30 запитань, а для дорослих 20-50.
  
   Після цього треба задати рівень складності (Difficulty level). Зверніть увагу, що якщо вибрати 8 або вищий рівень складності, тоді вирази будуть складатися з трьох чисел, а не з двох (наприклад, "3+8+7").
  
   Вираз з трьома числами в Mathematics Teacher Pro
  
   Якщо вибрати «With negative numbers», тоді у виразах будуть додатні і від’ємні числа, а якщо не вибрати, то тільки додатні.
  
   Якщо вибрати «Without 0», то у виразах не буде цифри 0, а якщо вибрати, тоді вона буде у виразах.
  
  
  
   На відміну від інших, аналогічних програм, в Mathematics Teacher Pro нема рухомих текстів, а це дуже корисно особливо для дітей.
  
   Ми вважаємо, що на даний час ця програма є однією з найкращих програм, для вивчання арифметики і розвитку дитини.
  
  
  
   Вартість гри - $2.99
  
   Щоб купити цю програму треба в Ubuntu Software Center ввести «Mathematics Teacher Pro» або скачати через сайт:
  
   https://apps.ubuntu.com/cat/applications/mathematics-teacher-pro/
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.