English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Encmidara - програма для шифрування файлів

Encmidara – надійна програма для шифрування файлів в Ubuntu. Використання цієї програми дозволяє зберегти конфіденційність Ваших файлів.
  
   Зашифровування файлів
  
   Розшифровування файлів
  
  
  
  

Чому не використовувати ZIP або RAR?


  
   Багато людей використовують ZIP або RAR для шифрування файлів і вважають, що їх файли захищені. Проте вони серйозно помиляються. В Інтернеті можна знайти десятки програм, які зламають пароль за кілька хвилин або годин! Методи шифрування, які використовуються в ZIP і RAR давно застаріли і на даний час їх злам не є проблемою. У зв'язку з цим люди вибирають альтернативні програми для захисту своїх файлів.
  
  
  
  

Encmidara надійніша, ніж інші програми чи ні?


  
   На відміну від програм, які виконують шифрування «на льоту», Ви не втратите файли при перестановці операційної системи!
  
   Більшість програм використовують тільки 1 метод шифрування (наприклад, AES, Blowfish, Twofish і т.д.). Причому розробники програм не зберігають в таємниці метод, яким програма шифрує файли.
  
   Це сильно спрощує процес зламу файлів. Зловмисник, знаючи назву програми, знаходить інформацію про те, який метод шифрування використовується. Після цього він шукає програму, для зламу цього алгоритму. Якщо пароль був не дуже великий (менше 15-20 символів), то швидше за все зловмисник зламає файл за кілька годин або днів.
  
   Encmidara зашифровує файл послідовно сімома різними алгоритмами! Це дає 100% гарантію того, що ніхто не зможе зламати шифрування і отримати не санкціонований доступ до файлу. Одним із доказів цього є той факт, що на даний час в Інтернеті нема жодної програми, яка дозволяє зламати файл зашифрований з допомогою Encmidara.
  
  
  
  

Інтерфейс


  
   Інтерфейс досить простий, немає нічого зайвого, тому користуватися програмою Encmidara легко і просто. Вікно має 3 закладки: зашифровування (Encrypt), розшифровування (Decrypt) і про програму (About).
  
  
  
  

Шифрування файлів


  
   Для зашифровування файлів треба відкрити закладку "Encrypt".
  
   Спочатку треба вибрати файли (Files), які треба зашифрувати. Для цього треба натиснути кнопку "Select files" (якщо треба зашифрувати 1 або кілька файлів) або "Select folder" (якщо треба зашифрувати усі файли, які є в папці). Вибрані файли появляться у списку. Якщо треба зашифрувати ще якісь файли, тоді знову натисніть одну з цих кнопок і виберіть їх. Якщо Ви вибрали зайві файли, тоді ви можете їх виділити і вилучити зі списку кнопкою «Remove selected» або вилучити усі файли кнопкою «Clear».
  
   Після цього треба вибрати папку, у яку будуть збережені зашифровані файли (Save Encrypted files to). Для цього треба натиснути «Select Folder» і вибрати папку.
  
   Потім потрібно задати пароль (Password).
  
   Крім цього можна задати підказку (Tooltip). Ця підказка буде показана, коли Ви будете розшифровувати файл. Вона використовується для того, щоб не забути пароль.
  
   Тепер треба тільки натиснути кнопку Encrypt і програма почне зашифровувати файли.
  
   Зверніть увагу, що програма не заміняє файли. Якщо вибрати файл "/file1.xls" і для збереження зашифрованих файлів вибрати папку «/», то файл не буде зашифрований.
  
   Процес зашифровування файлів
  
   Процес зашифровування файлів
  
  
  
  

Розшифровування файлів


  
   Для розшифровування файлів використовується закладка "Decrypt".
  
   Процес розшифровування повністю аналогічний до зашифровування. Тобто треба:
  • Вибрати файли, які треба розшифрувати.
  • Папку в яку будуть зберігатися розшифровані файли.
  • Ввести пароль.

  
   Якщо при зашифровуванні файлів була задана підказка, то вона буде відображатися навпроти файлу.
  
   Процес розшифровування файлів
  
   Процес розшифровування файлів
  
  
  
   Недоліком програми Encmidara є швидкість зашифровування і розшифровування файлів. Вона опрацьовує приблизно 15-25 Мбайт за 1 сек. Тобто файл розміром 500 Мбайт буде зашифровуватися приблизно 25 сек.
  
  
  
   Це нова програма, проте багато людей уже оцінили її надійність.
  
  
  
   Вартість програми Encmidara – $2.99
  
   Щоб купити цю програму треба в Ubuntu Software Center ввести «Encmidara».
  
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.