English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Гра Anatridel

Anatridel – це новий космічний шутер з 3D графікою, розроблений однойменною компанією в січні 2013. На даний час є версія тільки під Ubuntu. Під Windows та iOS дана гра випускатися не буде. Проте за попередньою інформацією, наступна частина гри буде мати 3 версії для: Ubuntu, Windows та iOS.
   Гра зроблена як чистий шутер, тобто нема квестів, не потрібно нічого шукати і т.д.
   Гравець – пілот військового корабля. Anatridel – це його військова база, на яку напали невідомі кораблі. Гравець літає по цій базі і знищує суперників.
   База складається з 30 частин – рівнів. Пілот появляється на початку рівня і його завдання – пролетіти до кінця. Проте це не просто, бо на його шляху десятки ворожих кораблів.
   Гравець керує різними кораблями на різних рівнях.
   Anatridel
  
   Anatridel
  
   Anatridel
  
  

Озброєння


   Кораблі мають 2 види зброї: гармати і ракети. Кількість боєприпасів не обмежена. Швидкість стрільби з гармат висока, проте вони наносять не великі пошкодження. Ракети наносять значно вищі ушкодження, але швидкість стрільби ракетами низька. Тому потрібно обирати між швидкістю стрільби та силою ураження.
   Проте, не усі кораблі мають ракети. Зокрема, корабель гравця на першому рівні має тільки 2 гармати, які стріляють одночасно.
  
   В процесі гри, гравець може підбирати ящики з боєприпасами.
   Anatridel. Ящик з боєприпасами
   Ці ящики є на кожному рівні. Часом вони заховані за колони або в кути кімнат. Щоб підібрати такий ящик, треба просто підлетіти до нього. Ящики збільшують кількість «життя», а також дають бонуси до швидкості стрільби, швидкості гравця та ушкоджень, які наносить гравець. Бонус діє до кінця рівня.
  
   Гра має 3 рівні складності: легкий, середній і високий. Бажано, вибирати середній рівень, бо легкий – дуже простий, а пройти на складному дуже важко.
  
  

Інтерфейс і управління


   Інтерфейс простий, без зайвих деталей.
   Внизу на екрані знаходиться шкала, яка показує кількість «життя». Зліва знаходить шкала, яка показує перезарядку ракет. Коли Вона повна, тоді можна стріляти ракетами.
   Anatridel
   Управління кораблем здійснюється клавішами зі стрілками. Відповідно, корабель може рухатися вперед, назад, вліво і вправо. Корабель повертається з допомогою мишки. Ліва кнопка миші використовується для стрільби гарматами, а права – для стрільби ракетами. Для лінивих, є можливість встановити атаку гарматами і ракетами на одну кнопку.
   Для усіх цих дій, в налаштуваннях, можна задати інші кнопки.
   Anatridel
  
   Особливістю цієї гри є 3D графіка. Оскільки, на даний час дуже мало ігор зроблених для Ubuntu (і для Linux) мають 3D графіку.
  
   Anatridel
  
   В цілому гра цікава, приємна, весела та захоплива.
   Головний мінус цієї гри в тому, що рівні досить прості. Хотілося б більше деталей.
   Хотілося б щоб була можливість ставити на корабель додаткове озброєння, броню і т.д.
  
   Мінімальні вимоги:
  • 512MB оперативної пам'яті.
  • Монітор з роздільною здатністю не менше 800x600
  • Відеокарта з 128MB пам'яті та підтримкою OpenGL (підтримку OpenGL мають майже усі відеокарти, за винятком деяких інтегрованих):
    1. ATI Radeon HD 4750 або новіша
    2. NVIDIA GeForce 9500 або новіша

   Вартість гри – $2.99
   Щоб купити цю гру треба в Ubuntu Software Center ввести «Anatridel» або скачати через сайт: https://apps.ubuntu.com/cat/applications/anatridel/
  
   Ubuntu поступово обростає новими цікавими іграми і це дуже добре.
  
   Anatridel
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.