English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

iFiles

iFiles – це програма, яка має багато різних функцій для роботи з різними файлами. Розглянемо функціонал, який має ця програма.
   iFiles дозволяє працювати з локальними файлами, які знаходяться на Вашому пристрої, а також з файлами, які знаходяться в DropBox, SkyDrive, Google Drive, FTP, Ubuntu One, Amazon S3 та інших сервісах. iFiles - це відносно нова програма. Регулярно виходять нові версії, які підтримують все більше сервісів.
   Нажаль програма iFiles не має російської та української мови інтерфейсу.
  
   Після відкриття програми iFiles Ви побачите Dashboard з однією папкою Home. В цій папці ви побачите файли, які знаходяться на Вашому пристрої.
   Зверху є кнопка для додавання нових папок. Якщо Ви хочете додати наприклад, WebDAV сервер, то після натиснення на цю кнопку в списку виберіть WebDAV, а потім введіть: адресу сервера, порт, логін, пароль, шлях (для більшості серверів його можна залишити пустим) і назву для папки. При цьому в Dashboard появиться нова папка з назвою, яку Ви задали при створенні. Якщо Ви відкриєте цю папку, то побачите файли, які знаходяться на WebDAV сервері.
  
   На відміну від інших програм, iFiles дозволяє виконувати багато різних операції над файлами.
   Для того, щоб виконати якусь операцію над файлом треба натиснути на нього і трохи зачекати. При цьому відкриється контекстне меню з списком доступних операцій.
   Список доступних операцій залежить від того, з яким сервером або папкою Ви працюєте.
   З допомогою контекстного меню можна скачувати, відкривати, копіювати, переміщати, видаляти і перейменовувати файли та папки.
  
   iFiles можна купити в iTunes.


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.