English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Файловий менеджер Krusader

Krusader – зручний, безкоштовний двохпанельний файловий менеджер для Linux. Він є не новою, проте цікавою і достойною альтернативою Total Commander.
  
   При переході з Windows на Linux зазвичай виникають проблеми з файловим менеджером. Більшість користувачів в Windows використовують Total Commander або аналогічні файлові менеджери. У Linux за замовчуванням є файлові менеджери схожі на Explorer (Nautilus, Dolphin та інші).
  
   В Krusader кожен рядок, в списку файлів, має значно більшу висоту, ніж в Total Commander. В налаштуваннях можна змінити (зменшити) висоту рядків.
  
   На кожній панелі можна відкривати закладки. Завдяки цьому в Krusader зручно працювати з кількома папками одночасно.
  
   Krusader дозволяє працювати з архівами. Ви можете відкривати архіви, як звичайні папки. Він дозволяє створювати нові архіви (за замовчуванням підтримуються типи: zip, tar, tar.gz, tar.bz2, tar.lzma). При створенні архіву можна натиснути на кнопку Advanced і задати додаткові параметри. Наприклад, рівень стиснення, пароль та інші.
   Ви можете використовувати Krusader для роботи з FTP та SFTP серверами, крім цього підтримуються протоколи FISH і SMB. Для підключення до сервера треба натиснути CTRL+N. Потім треба вибрати тип сервера, хост, порт і задати логін і пароль. Після підключення, файли, які знаходяться на сервері, будуть відображатися як локальні файли.
  
   В цілому Krusader є програмою, яку корисно мати в своєму Linux.
  
   Щоб встановити Krusader в Ubuntu треба виконати команду:
   sudo apt-get install krusader
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.