English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Avast! Free Antivirus - антивірусна програма

Avast! Free Antivirus – дуже простий і зручний у використанні антивірус, котрий забезпечує дуже надійний захист Вашого комп’ютера.
  
   На даний час є 3 версії цього антивірусу, причому одна з них безплатна і дві – платні. Проте відмінність між ними настільки незначна, що більшість людей обирають безкоштовну версію, бо її достатньо щоб забезпечити якісний захист комп’ютера від вірусів. Єдиний недолік безкоштовної версії в тому, що один раз на рік Вам потрібно проходити процедуру реєстрації (вводити своє ім’я та email).
  
   На відміну від інших антивірусних програм, Avast при оновленні антивірусних баз скачує з сервера більше даних, ніж інші антивіруси. Наприклад, при включеному автоматичному оновленні, за 10 год. роботи він зазвичай скачає 5-10 Мб оновлень. Інші антивіруси скачують приблизно 1-2 Мб за аналогічний час.
  
   Для забезпечення повного захисту від вірусів, Avast використовує 8 екранів: екран файлової системи, веб-екран, екран пошти, мережевий екран, екран P2P, екран інтернет-чатів, екран поведінки і екран сценаріїв.
  
   Крім екранів, Avast має ще один додатковий компонент – «пісочницю». Вона може використовувати для відкриття файлів, які теоретично можуть містити вірус. Якщо відкрити в «пісочниці» файл, який має вірус, то вірус не зможе зашкодити Вашому комп’ютеру.
  
   На даний час приблизно 170 млн. комп’ютерів захищені антивірусною програмою Avast.


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.