English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

CCleaner - програма для очистки Windows

CCleaner - це відносно нова, корисна програма для очистки реєстру і операційної системи.
  
   Є 4 версії даної програми. Серед них є безкоштовна версія Free Edition.
  
   Програма CCleaner містить великий набір інструментів для оптимізації та очистки Windows. Вона має 32-бітну та 64-бітну версії.
  
   CCleaner було скачано з офіційного сайту понад 1 млрд. раз! Проте слід зазначити, що нові версії даної програми появляються приблизно 1 раз на місяць. Тобто фактично більшість користувачів скачували цю програму кілька разів.
  
   Програма CCleaner розробляється компанією Piriform Limited.
  
  
  
   CCleaner видаляє тимчасові файли. При роботі багатьох програм на комп’ютері залишається багато тимчасових файлів, які уже не потрібні. Їх можна видалити, щоб звільнити місце на диску. Наприклад, такі файли залишаються після Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, WinRAR, Google Chrome, Windows Media Player, Google Toolbar, Nero, Microsoft Office, Adobe Acrobat, AkelPad, AVG AntiVirus, Avast, BitTorrent та багатьох інших.
  
   Ця програма дозволяє користувачам переглядати усі програми, які встановленні в автозавантаженні, а також відключати їх (це дозволяє підвищити швидкість завантаження Windows).
  
   Вона може очищати журнал історії Windows, дампи памяті (вони створюються, коли Ви бачите критичну помилку – «синій екран»), кеш та багато іншого.
  
   Програма CCleaner вміє знаходити і виправляти помилки в реєстрі. Наприклад, Ви використовували, якусь програму і вона зберігала посилання на свої файли в реєстрі. Потім Ви її видалили, але записи з реєстру не видалилися. CCleaner знайде ці записи і видалить їх.


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.