English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Текстовий редактор AbiWord

AbiWord – це текстовий редактор, який розробляється як безкоштовний аналог Microsoft Word. Цей редактор є крос-платформенним. Є версії для Windows, Linux та Mac OS X. Редактор AbiWord є значно швидшим, за інші текстові редактори, тому його дуже часто використовують на слабких комп’ютерах, на яких проблематично використовувати OpenOffice, LibreOffice чи інші аналоги MS Word.
   На відміну від інших аналогів, AbiWord має майже ідентичний дизайн до MS Word з пакета MS Office 2003.
   Редактор AbiWord має широкі можливості. Він дозволяє працювати з різноманітними таблицями і списками. Цей редактор підтримує форматування, стилі, колонтитули, зноски, роботу з картинками (вставку і масштабування картинок), друк документів і складання змісту.
   AbiWord підтримує імпорт та експорт багатьох форматів файлів. Проте за замовчуванням підтримуються тільки такі формати: abw (формат AbiWord), doc (MS Word), rtf, html, txt, а також прості текстові файли (cpp, ini, h, php та інші). Якщо Ви хочете, щоб редактор підтримував формати odt, sdw, wpd та інші, тоді потрібно встановити відповідні плагіни, які є на сайті розробника.
   Нажаль AbiWord підтримує формат doc не повністю. Наприклад, якщо імпортувати в цей редактор великий файл з MS Word, який містить багато складного форматування, то цей документ буде відображатися не зовсім так, як в відображався в MS Word. Частково це пов’язано з тим, що редактор AbiWord не підтримує перенесення слів!
   В цілому цей редактор швидкий і зручний, для створення і редагування документів.
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.