English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Створення анімованих GIF в QGifer

QGifer - це цікава кроссплатформенна програма для створення анімованих GIF на основі відео. Ця програма нова, проте її популярність дуже швидко зростає.
   Є багато програм для створення анімованих GIF файлів. На відміну від інших програм, QGifer більше схожа на відео-редактор, ніж на конвертер. Вона цікава тим, що з одного боку вона має потужний функціонал, а з іншого є дуже простою і зручною.
   QGifer дозволяє:
  
  • Конвертувати увесь відео-файл або будь-яку частину.
  • Вставляти тексти і зображення в анімовані GIF файли.
  • Обрізати зображення.
  • Створювати зациклене зображення.
  • Використовувати цілий ряд фільтрів.

   Головний недолік цієї програми полягає в тому, що вона підтримує тільки відео-файли в форматі MP4, AVI, MPG та OGV. Причому довжина файлу має бути не більшою за 1800 кадрів. У більшості випадків довжина файлу має більше кадрів і потрібно вирізати частину відео, тому на цьому зупинимося детальніше.
   Якщо відео має більшу довжину, ніж 1800 кадрів, то з нього можна легко вирізати потрібну частину з допомогою відео-редактора. Якщо Ви використовує Linux, то Ви можете отримати частину відео з допомогою простої команди:
   avconv -i video.avi -ss 00:10:00 -t 00:10:20 -c copy video_for_gif.avi
   В цій команді треба вказати файл, з якого потрібно копіювати відео, з якої секунди і до якої секунди, а також файл в який треба зберегти скопійоване відео.
   В Ubuntu програму avconv можна встановити командою:
   sudo apt-get install libav-tools
  
  

Створення анімованого GIF файлу


   Запустіть програму QGifer. Відкрийте відео-файл. В правій частині програми Ви побачите відео. Над відео є кнопки, які дозволяють переглядати це відео. В нижній частині є повзунок, який дозволяє перемотувати відео. В самому низу є повзунок, яким потрібно вибрати початкову і кінцеву точку, тобто ту частину відео, яку потрібно конвертувати. В лівій частині вікна знаходиться панель з закладками.
   Якщо потрібно тільки частина зображення, то можна перетягнути краї зображення до потрібних точок. При цьому, на закладці Margins має бути вибраний пункт «Use margins».
   На закладці «Output properties» можна задати розміри анімованого GIF файла.
   Щоб зберегти анімований файл, треба натиснути на кнопку «Extract GIF». Після цього, відкриється вікно в якому можна переглянути готовий GIF файл, та зберегти його. Якщо Ви хочете, щоб це відео було зациклене, тоді потрібно в цьому вікні вибрати пункт «Append reversed copy»
  
   Програму QGifer можна безкоштовно скачати з сайту:
   http://sourceforge.net/projects/qgifer/
  
   В Ubuntu ця програма може бути встановлена командою:
   sudo add-apt-repository ppa:samrog131/ppa; sudo apt-get update
   sudo apt-get install qgifer
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.