English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Панель Winstep Nexus для Windows

Winstep Nexus – це нова дуже цікава панель з великою кількістю дуже красивих візуальних ефектів та цікавими віджетами для Windows. Вона підтримує російську мову.
   Є дві версії програми: безкоштовна і платна. Ми рекомендуємо використовувати безкоштовну версію, бо різниця між цими версіями не велика і безкоштовної версії буде достатньо.
   Панель Nexus зроблена в стилі Mac. Якщо навести мишку на іконку, то вона збільшиться. Якщо клікнути по іконці, то вона почну стрибати, так само як в Mac.
   На відміну від інших аналогічних програм, Nexus має дуже багато налаштувань. Завдяки цьому можна змінювати поведінку панелі, включати та виключати різні ефекти. На жаль це робить програму трохи складною.
   Програма Winstep Nexus містить у своєму складі кілька дуже корисних віджетів. Щоб додати новий віджет треба клікнути правою кнопкою на панелі і вибрати «Вставить новый елемент» => «Виджет» і вибрати потрібний віджет.
   Серед стандартних віджетів є два цікаві віджети «Входящий трафик» і «Исходящий трафик». Якщо додати ці віджети на панель, то Ви зможете постійно бачити графік використання Інтернету. Наприклад, якщо Ви не робите нічого в Інтернеті, а на графіку бачите, що якась інформація відсилається, то можливо на Вашому комп’ютері є вірус або якась програма без Вашого відома щось відсилає в Інтернет. В такому випадку Ви можете клікнути на віджет і подивитися список програм, які використовують Ваш Інтернет.
   Ми не будемо детально розповідати про візуальні ефекти, які має панель Nexus, бо словами дуже важко передати усю красу цих ефектів. На них треба дивитися! Якщо ви хочете побачити ці ефекти, то можете подивитися на них в Youtube або встановити цю програму і дивитися на ці ефекти кожного дня!
   Панель Winstep Nexus зручно використовувати для швидкого доступу до програм. Такий спосіб буде корисний для людей, які мають багато програм і в панель швидкого запуску Windows вони просто не поміщаються. Для початку потрібно додати ярлики потрібних програм. Ця можна зробити просто перетягнувши ярлик на потрібне місце на панелі. Можна клікнути правою кнопкою мишки на панелі (якщо клікнути не на панелі, а на програмі, то відкриється контекстне меню програми) і вибрати пункт «Включить автоскрытие». Після цього, панель Winstep Nexus буде ховатися. Щоб вона появилася треба підвести мишку до краю екрана в тому місці, де має бути панель і приблизно через 1 сек. вона появиться. Тобто, в будь-який момент, якщо Ви хочете відкрити якусь програму, яка є на цій панелі, то треба підвести мишку до краю вікна і вибрати на панелі потрібну програму.
  
   Рекомендуємо скачати програму Winstep Nexus з офіційного сайту http://winstep.net
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.