English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Програвач VLC Media Player

VLC Media Player – це безкоштовна кроссплатформенна програма для відтворення аудіо та відео файлів.
   Це не нова програма, проте вона дуже цікава і корисна, тому хочемо розповісти про неї.
   VLC Media Player розробляється з 1996 року. З офіційного сайту цю програму скачали понад 490 мільйонів раз!
   Фактично ця програма є чимось більшим, ніж програвач. Вона може не тільки відтворювати файли, але і конвертувати їх з одного формату в інший! Крім того, VLC Media Player дозволяє переглядати зображення! Проте, вона підтримує тільки найпопулярніші формати: JPG, PNG, GIF, XCF…
   Для відтворення відео або аудіо файлу достатньо двічі клікнути по ньому. Або відкрити потрібний файл через меню «Медіа». Тобто все просто, тому не будемо детально зупинятися на цьому.
   VLC Media Player
  
  

Конвертування файлів


   Останнім часом все більше людей використовують мобільні телефони, mp3-плеєри, iPod, iPad та інші пристрої. Ці пристрої підтримують тільки деякі формати аудіо та відео. Через це часто потрібно конвертувати файл з одного формату в інший.
   Щоб конвертувати файл, треба натиснути CTRL+R або «Медіа» => «Конвертувати/Зберегти». Потім на закладці «Файл» треба натиснути кнопку «Додати» і вибрати файли, які потрібно конвертувати. В низу можна задати файл з субтитрами (якщо Ви хочете включити субтитри в відео-файл). Після цього, треба натиснути «Конвертувати/зберегти». Ви побачите вікно в якому можна вибрати формат файлу, в який потрібно конвертувати файл, а також кнопку «Огляд», якою можна вибрати папку, в яку треба зберегти конвертований файл.
   Крім цього, можна вибрати кодек та задати додаткові налаштування для кодека. Проте, краще не змінюйте ці налаштування без реальної потреби, бо в результаті може бути отримано файл, який не буде відтворюватися на різних пристроях.
  
   Є версії VLC Media Player для: Windows, Mac OS X, iOS, Debian, Ubuntu, Mint, openSUSE, Fedora, Arch Linux, FreeBSD, Solaris, Android та інших операційних систем.
   Рекомендуємо скачати VLC Media Player з офіційного сайту http://www.videolan.org/vlc/


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.