English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

BleachBit - програма для очищення Linux

BleachBit - це корисна програма для очищення Linux. В першу чергу вона використовується для очищення системи від непотрібних файлів. Крім того, BleachBit може очищати SWAP і незайняту оперативну пам'ять (якщо Ви не знаєте, що це таке, то краще не очищайте їх).
  
   Очистка операційної системи не тільки звільнить частину місця на жорсткому диску, але й збільшить швидкість роботи Вашого Linux.
  
   BleachBit саме для Вас, якщо потрібно очистити Linux від:
  • тимчасових файлів (в тому числі кеш браузерів);
  • журналів/логів (це файли в які записується інформація про роботу та помилки програм. Іноді ці файли можуть бути більші за 100 МБ);
  • конфігураційних файлів, які не використовуються;
  • списків сайтів, для яких не треба зберігати паролі;
  • консольної історії (список останніх команд, які користувач вводив в консолі);
  • непотрібних локалізації. Файли локалізації - це файли мов. Зазвичай, встановлюється багато локалізації. Якщо Ви використовуєте тільки російську мову інтерфейсу і не будете використовувати китайську мову, тоді файли локалізації китайської мови непотрібні і їх можна видалити.

  
   На відміну від інших програм, BleachBit показує список усіх файлів, які будуть видалені. Завдяки цьому можна попередити видалення файлів, які Вам потрібні. Хоча, якщо Ви звичайний користувач, а не програміст чи адміністратор, то BleachBit не видалить жодного файлу, який Вам потрібен!
  
  
  
   Програму BleachBit можна встановити на будь-який Linux, в тому числі Ubuntu.
  
   Якщо у Вас Ubuntu, то можете встановити BleachBit командою:
   sudo apt-get install bleachbit
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.