English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Монтування образів дисків з допомогою Furius ISO Mount

Furius ISO Mount - безкоштовна програма для монтування образів дисків. Ця програма дуже проста і зручна у використанні. Вона має зручний російськомовний інтерфейс.
   Furius ISO Mount може монтувати ISO, IMG, BIN, MDF та NRG образи.
   Що таке монтування? Фактично монтування – це підключення файлової системи до папки. В операційній системі Linux файлові системи монтуються в загальне дерево папок. При цьому, користувач отримує доступ до файлів і папок, які знаходяться на зовнішніх носіях, так ніби вони знаходяться на локальному диску.
   Програма Furius ISO Mount змонтує ISO образ до папки, яка знаходиться у Вашому домашньому каталозі. Після монтування, Ви зможете побачити в цій папці ті файли і папки, які є в образі диска, котрий був підключений.
   Щоб змонтувати образ треба перетягнути файл образу на вікно програми Furius ISO Mount або натиснути на кнопку «Обзор», вибрати файл і натиснути кнопку «Подключить».
   Ця програма дозволяє отримати контрольні суми MD5 та SHA1. Використовуючи цю функцію можна перевірити чи файл образу не ушкоджений.
   Furius ISO Mount може використовуватися для запису образів на CD/DVD диск.
  
   В Ubuntu програму Furius ISO Mount можна встановити командою:
   sudo apt-get install furiusisomount


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.