English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

Створення фотоколажів в FotoWall

FotoWall – це безкоштовна кроссплатформенна програма для створення фотоколажів. Вона дуже проста і користуватися нею дуже легко і зручно. Щоб створити фотоколаж достатньо 5 хвилин! На відміну від інших програм, FotoWall має тільки найважливіші функції. Для більшості користувачів цих функцій достатньо. Проте, якщо потрібно створити фотоколаж з якимись складними ефектами, то краще вибрати іншу програму.
  
   Ця програма підтримує пошук картинок в Flickr та Google. Проте краще заздалегідь підготувати фотографії чи картинки, які хочете додати в свій колаж.
  
  
  
  

Створення фотоколажу


  
   Після запуску програми FotoWall з’явиться вікно з кнопками «Open» та «Create». Натисніть кнопку «Create», щоб створити новий колаж.
  
   Щоб додати фотографії натисніть на кнопку «Add Picture» і виберіть потрібні файли.
  
   Якщо фотографій нема і треба знайти їх в Інтернеті, то можна натиснути кнопку «Search Web Pictures».
  
   Спочатку краще задати прозорість, рамку та ефекти для кожної фотографії, а потім розставляти їх.
  
   Щоб змінити налаштування фотографії треба клікнути на ній правою кнопкою миші. При цьому появиться вікно з двома закладками. На першій закладці можна вибрати рамку і включити віддзеркалення фотографії. На другій закладці можна вибрати ефекти, а також горизонтально або вертикально відобразити зображення.
  
   Щоб змінити розмір фотографії або повернути її треба клікнути по фотографії і перетягувати квадратики, які появляться біля її кутів. Це робиться дуже просто.
  
   Щоб змінити кут нахилу фотографії треба клікнути по фотографії і на панелі інструментів переміщати рожевий круг.
  
   Щоб змінити колір фону, треба підвести вказівник миші до правого верхнього кута або до правого нижнього кута вікна. При цьому появиться маленьке вікно в якому можна вибрати колір.
  
   Після цього треба автоматично або вручну розставити фотографії. Ми рекомендуємо автоматично розставляти фотографії. Цей спосіб набагато швидший і простіший! Після використання цього способу можна буде вручну змінити розміщення фотографії, якщо воно Вам не сподобається.
  
   Розставляти фотографії вручну досить просто. Все робиться з допомогою мишки. Клікніть мишкою по фотографії і перетягуйте в потрібне місце. Повертайте її або масштабуйте перетягуючи за прямокутники.
  
   Щоб розставити фотографії автоматично треба клікнути на вільному місці робочої області і з випадаючого списку «Arrange» (він знаходиться на панелі інструментів) вибрати «Random Placement» або «Enable force field».
  
   Якщо вибрати «Random Placement», то фотографії будуть розставлені у різних місцях, повернені на різний кут і прозорість деяких з них зміниться. Недолік в тому, що часом фотографії будуть повність закривати якусь фотографію. Щоб цього уникнути треба включити «Enable force field».
  
   Якщо вибрано «Enable force field», тоді фото не рухаються, коли вони виділені. Якщо клікнути по вільному місці в робочій області, то FotoWall почне автоматично переміщати фотографії! Програма буде намагатися розставити фотографії так, щоб вони стояли ближче до центру і не сильно перекривали одна одну. Це дуже зручно, бо зазвичай FotoWall розставляє фотографії досить красиво.
  
   Найефективніший спосіб – включити «Enable force field», а потім натискати «Random Placement» поки фотографії не будуть стояти красиво.
  
  
  
   Щоб зберегти створений фотоколаж треба натиснути «Save» або «Export» і «Image», які знаходяться в правому верхньому куті. Перша кнопка збереже колаж для повторного відкриття, а друга кнопка збереже його як готову картинку (наприклад, JPG, PNG, BMP, …).
  
  
  
  
  
  
  
   Рекомендуємо скачати FotoWall з офіційного сайту:
  
   http://www.enricoros.com/opensource/fotowall/
  
  
  
   В Ubuntu можна встановити FotoWall командою:
  
   sudo apt-get install fotowall
  
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.


Автомобілі, запчастини, одяг та багато інших оголошень в Івано-Франківську.