English    Русский    Українська


Нові, цікаві та корисні програми
Головна
Додати огляд програми
Про нас

XNeur - програма для автоматичного переключення мови

X Neural Switcher (xneur) - аналог Punto Switcher для Linux.
   Ця програма автоматично переключає розкладку клавіатури. Наприклад, Ви хотіли ввести текст російською мовою, але забули переключити розкладку і ввели його на англійській розкладці. В цьому випадку треба видалити текст і вводити його знову. Xneur знайде цей текст і автоматично замінить його на той текст, який Ви вводили.
   На даний час підтримуються такі мови: Англійська, Німецька, Російська, Українська, Білоруська, Французька, Іспанська, Польська, Литовська, Латвійський і багато інших.
  
   Xneur зручно використовувати і в ручному і в автоматичному режимі.
   В автоматичному режимі не треба нічого робити, тобто програма сама змінить розкладку клавіатури і перетворить набір символів в слово.
   В ручному режимі треба натискати відповідні комбінації клавіш, щоб xneur змінила слово. Наприклад, якщо треба виправити останнє введене слово, то треба натиснути кнопку Pause, а щоб виправити останнє речення треба натиснути Ctrl + Pause. Крім цього, можна виділити будь-який текст і натиснути Shift + Pause, тоді буде виправлено увесь виділений текст.
  
   Якщо якість роботи програми xneur низька або вона взагалі не працює, то можливо у Вашому Linux нема словників або вони застаріли. В цьому випадку треба встановити словники aspell для тих мов, які Ви використовуєте.
   В Ubuntu ці словники можна встановити з допомогою команди:
   sudo apt-get install aspell-ru aspell-uk aspell-de aspell-es aspell-fr aspell-en
  
   В Ubuntu можна встановити xneur з допомогою команд:
   sudo add-apt-repository ppa:andrew-crew-kuznetsov/xneur-stable
   sudo apt-get update
   sudo apt-get install xneur
  
   Якщо Ви використовуєте інший Linux, то рекомендуємо скачувати програму xneur з офіційного сайту:
   http://xneur.ru/downloads/
  


Ubuntu
Ігри
Linux
iPad, iPhone і iPod
WindowsІнформація про всі програми перевірена і достовірна!

Якщо Ви не знайшли інформацію про програму, яку Ви шукали, тоді Ви можете написати нам про це. Ми постараємося в найкоротший термін зробити огляд програми, яка Вас цікавить.